O Kancelarii

Radca prawny Przemysław Grześko

Prawnik Przemysław Grześko

Jestem absolwentem Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Uprawnienia zawodowe radcy prawnego uzyskałem zdając egzamin radcowski z wyróżnieniem – jeden z najlepszych wyników wśród zdających w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Olsztynie.

Prawo to moja pasja, a do każdej powierzonej mi sprawy podchodzę z największą rzetelnością i zaangażowaniem.

Największe doświadczenie posiadam w prowadzeniu spraw gospodarczych, cywilnych, a specjalizuję się w kredytach CHF.

Od kilku lat zajmuje się prowadzeniem spraw kredytów CHF. W imieniu kredytobiorców występuję przeciwko bankom z roszczeniami o ustalenie nieważności umowy oraz odfrankowienie umowy. Obok takich żądań, uzyskuje dla swoich klientów zwrot wpłaconych do banku środków albo nadpłaconych rat kredytowych.

Posiadam bogate doświadczenie w obsłudze spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Na dzień dzisiejszy z mojego wsparcia korzysta kilka podmiotów, którym udzielam wsparcia w bieżącej działalności. Pomagam organom spółek, przygotowuję projekty uchwał i zajmuję się kwestiami rejestrowymi, sporządzam umowy, opiniuję je, a także zastępuję spółki przed sądami i innymi organami.

Oprócz podmiotów kapitałowych, udzielam bieżącego wsparcia przedsiębiorcom prowadzącym jednoosobowe działalności gospodarcze. Przede wszystkim, w zakresie dochodzenia roszczeń na drodze przedsądowej i sądowej.

Pomagam również wszystkim potrzebującym w zakresie bieżących spraw życia codziennego. Jestem doświadczony s prowadzeniu spraw cywilnych: o zapłatę, zadośćuczynienia, zasiedzenia, zniesienie współwłasności, rękojmia przy sprzedaży, najmy, rodzinnych: rozwody, alimenty, kontakty, podziały majątku, spadkowych: nabycia spadku, dział spadku, pracowniczych: niesłuszne zwolnienia dyscyplinarne, wypowiedzenia.

Od kilku lat zajmuję się prowadzeniem spraw kredytów CHF. W imieniu kredytobiorców, występuję przeciwko bankom z roszczeniami o ustalenie nieważności umowy, czy odfrankowienie umowy. Obok takich żądań, uzyskuję dla swoich klientów zwrot wpłaconych do banku środków albo nadpłaconych rat kredytowych.

Przez kilka lat czynnie współuczestniczyłem w świadczeniu pomocy prawnej na rzecz szpitali. Z tego powodu, znam się na prawie medycznym, w tym w obszarze dotyczącym błędów w sztuce medycznej.

Mam ogromną przyjemność ogłosić, że moja Kancelaria Radcy Prawego w Olsztynie otrzymał prestiżową nagrodę „Najlepsi 2023”. Ta zaszczytna nagroda została przyznana przez renomowany serwis oferteo.pl, który docenia wyjątkowe osiągnięcia w branży prawniczej.

Moim priorytetem jest zawsze zapewnienie klientom najwyższej jakości usług prawnych, indywidualnego podejścia oraz skutecznej reprezentacji. Nagroda „Najlepsi 2023” jest potwierdzeniem, że jestem na właściwej drodze i motywacją do dalszego doskonalenia moich umiejętności.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia prawnego, zgłoś się do mnie po pomoc.

 Posiadam doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej na rzecz podmiotów leczniczych, przedsiębiorców i podmiotów prywatnych.

Specjalizuję się w sprawach dotyczących kredytów CHF, prawie cywilnym (w tym prawo spadkowe, rodzinne) oraz cywilnym prawie procesowym.

Zapraszam również Państwa do odwiedzin prowadzonej przeze mnie strony na Facebook oraz Instagram.